Центр по роботі з іноземними студентами

Навчання іноземних громадян у Донецькому державному університеті управління розпочалося з 1993 року.

Факультет по роботі з іноземними студентами здійснює свою діяльність за напрямами «Пiдготовка ноземних громадян за базовими акредитованими напрямами, спецiальностями» та «Пiдготовка iноземних громадян до вступу у вищi навчальнi заклади» (чергова ліцензія серія АВ № 552610 від 21.09.2010 строком до 01.07.2015)

Підготовка іноземних громадян у ДонДУУ здійснюється відповідно до чинного законодавства України, освітніх стандартів, базується на загальній середній освіті іноземних громадян за національними освітніми стандартами і має самостійний завершений характер. Вона розрахована на осіб, які бажають навчатися у вищих навчальних закладах України.

До теперішнього часу довузівську підготовку за економічним профілем у ДонДУУ здійснили більше 80 іноземних громадян з 10 країн Азії і Африки.

Понад 60 іноземних громадян з 16 країн Європи, Азії, Африки одержали дипломи бакалаврів, спеціалістів, магістрів з менеджменту, економіки, фінансів.

Мета центру по роботі з іноземними студентами – підготовка іноземних громадян до навчання у вищих навчальних закладах України, тобто формування практичних навичок з української або російської мови і загальноосвітніх предметів за програмами середньої школи України, з надання первинних знань у сфері економіки та менеджменту на початковому етапі, а також забезпечення візово-реєстраційної, організаційної, культурно-виховної роботи зі слухачами підготовчого відділення і студентами базових факультетів ДонДУУ.

DSC02

Для реалізації цієї мети центр здійснює наступні завдання:

•провадить рекламно-інформаційну роботу по залученню на навчання в Україні іноземних громадян;
• організує запрошення кандидатів на навчання з числа іноземних громадян і контролює їхній в«їзд в Україну;
• організує розробку навчальних програм у відповідності до вимог Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України
• забезпечує начальний процес методичними матеріалами.

До початку навчання іноземний громадянин повинен надати до центру по роботі з іноземними студентами наступні документи:

• національний паспорт;
• копію документа про освіту*;
• копію документа про народження*;
• медичний сертифікат про стан здоров’я і відсутність протипоказань для проживання в Україні*;
• медичне свідоцтво про перевірку на ВІЛ-інфекцію*;
• 6 кольорових фотографій розміром 6х4 см;
• зворотний авіаквиток з відкритою датою відльоту строком на один рік.
* — документи з нотаріально (офіційно) завіреним перекладом і легалізовані у посольстві України в установленому порядку

На початковому етапі навчання протягом дев’яти місяців іноземні громадяни вививчають російську мову, українську мову, основи економіки, країнознавство України, економічну і соціальну географію світу, математику, основи інформатики. Досвідчені викладачі забезпечують індивідуальний підхід і якісну підготовку для продовження навчання у вищому навчальному закладі економічного профілю.

DSC03

• національний паспорт;
• копію документа про освіту*;
• копію документа про народження*;
• медичне свідоцтво про перевірку на ВІЛ-інфекцію*;
• 6 кольорових фотографій розміром 6х4 см;
• зворотний авіаквиток з відкритою датою відльоту строком на один рік.