Вивчаємо спецкурс «Демократія і належне управління в ЄС» в ДонДУУ

В рамках реалізації проекту Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні» (керівник – доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко) 4 квітня 2015 року магістри державної служби вивчали спецкурс «Демократія і належне управління в ЄС».

Як показало проведене анкетування, всі магістри підтримують курс України на євроінтеграцію і вважають, що найбільш актуальними проблемами співробітництва з ЄС є: підтримка демократії та належного  врядування; посилення енергетичної безпеки;  стимулювання економічного і соціального розвитку; заохоченню міжкультурного діалогу.

Серед пріоритетів регіонального розвитку в ЄС є актуальними в Україні такі як: сприяння структурній перебудові та розвитку депресивних регіонів; боротьба з тривалим безробіттям та підтримка ініціатив щодо зайнятості населення регіонів; адаптація підприємців, робітників у промисловості та у сфері виробництва до кардинальних змін, що загрожують безробіттям.

На думку більшості магістрів, найбільший вплив на проєвропейські орієнтації громадян в Україні мають: введення безвізового режиму, освітні програми в навчальних закладах, академічна мобільність в кожному українському університеті, створення інформаційних центрів ЄС в університетах (навчальних закладах).

Previous Міжнародна конференція за програмою Жана Моне
Next Демократія і управління в ЄС