Реалізація міжнародного проекту ELITE за програмою Темпус успішно триває у ДонДУУ

Підвищення кваліфікації державних службовців,  вдосконалення їхніх лідерських якостей – це одна з головних цілей даного міжнародного проекту. Для ефективного виконання поставленої мети обрана експертна  група викладачів нашого університету активно готується до проведення першого тренінгу пілотної групи слухачів Центру Лідерства у ДонДУУ.

З метою вивчення передового досвіду та опанування найкращими практиками учасники проекту проходять навчання в європейських ВНЗ-партнерах.

На початку травня Н.Г.Діденко, д.держ.упр., професор кафедри  гуманітарних дисциплін, та І.М.Сікорська, завідувач міжнародного відділу відвідали Каунаський Технологічний Університет(Литва), де зустрічались з викладачами університету дискутували щодо методик викладання та якості сучасної освіти, а також взяли участь в міжнародній конференції з дистанційної освіти http://distance.ktu.lt/alta2015/

18-22 травня 2015 р. Естонська Бізнес Школа організувала для українських партнерів тренінг з покращення навичок коучингу та тренерської роботи. Від Донецького державного університету управління у тренінгу взяли участь А.В.Стойка, д.держ.упр., доцент, завідувач кафедри туризму та логістики, С.Ф. Смеричевський, д.е.н, професор, завідувач кафедри фінансів, обліку та аудиту і банківської справи та І.М. Сікорська, завідувач міжнародного відділу. Отримані знання та навички будуть використані під час тренінгів у Центрі Лідерства ДонДУУ.

Previous Вітаємо нашого чемпіона!
Next КРАЩІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАКТИКИ – ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ УКРАЇНИ