Семінар Програми Жана Моне Jean Monnet Seminar “A changing Neighbourhood” в Тбілісі (Грузія)

Важливі питання подальшого розвитку політики добросусідства та Східного партнерства були обговорені в червні 2015 р. на семінарі в Тбілісі, який зібрав науковців з країн ЄС та країн Східного партнерства.

Дискусії щодо подальшого розвитку європейського партнерства були проведені за наступними темами: «Different countries, different approaches»,«Multilayer approach», «Democratisation, rule of law».

Керівник Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»  (Jean Monnet Chairs «Analysis and implementation of European experience in the area of democracy and governance in Ukraine» доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко виступила в рамках напряму «Multilayer approach» з доповіддю «European studies in Ukraine as a factor of the expansion of human contacts in the field of European integration».

Під час візиту відбулася зустріч з колегами з Сухумського державного університету, з яким Донецький державний університет управління підтримує дружні зв’язки з 2013 року, – ректором Джоні Апакідзе та спікером Ларисою Такаландзе.

Previous КРАЩІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАКТИКИ – ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ УКРАЇНИ
Next Участь у роботі Науково-експертної ради з питань державного управління та розвитку державної служби при Національному агентстві України з питань державної служби