Панорама освітніх округів

Минулої суботи на березі моря в центральному міському саду Маріуполя пройшла міська Панорама освітніх округів.

На головній алеї саду розташувалися представники навчальних закладів міста, у тому числі і Донецький державний університет управління. Захід відвідали випускники шкіл і коледжів, для яких була організована велика програма культурно-масових заходів, влаштовані профорієнтаційні майданчики.

Представники нашого внз гідно виступили на новій для себе території і змогли зацікавити потенційних абітурієнтів. У міському саду пройшов концерт за участю творчих колективів, виставка творчих робіт, спортивні змагання. Декан факультету права та соціального управління, доц. Тарасенко Д.Н. та директор центру нових технологій Нерсесов В.Р. дали інтерв’ю обласним телеканалам і електронним засобам мас-медіа про переваги навчання в ДонДУУ.

Висловлюємо подяку організаторам заходу і запевняємо, що такий позитивний досвід спілкування припав до смаку як абітурієнтам, так і співробітникам університету.

Previous Участь у роботі Науково-експертної ради з питань державного управління та розвитку державної служби при Національному агентстві України з питань державної служби
Next державні іспити та захист дипломних