Проект „Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі”

Проект „Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі” реалізований Фондом MiLA, в партнерстві з ДонДУУ і MCKPK.

У початковій фазі реалізації проекту в Маріуполі відбулась 3-денна польсько-українська зустріч, відкриваюча проект, яка мала наступний перебіг:
організаційна зустріч партнерів проекту (MiLA, MCKPK і Команда ДонДУУ, під час якої обговорено графік реалізації та очікувані результати;
майстерні публічних просторів, де розглядались такі питання: чим є добрий публічний простір, якім умовам повинен відповідати, добрі приклади з різних частин світу, як можна прямо і дешево підправити погано функціонуючий публічний простір. Також розглядались методики ведення досліджень у дії, знаряддя (чим відрізняється дослідження у дії від класичного наукового дослідження, якими знаряддями розпоряджаються дослідники – анкети, інтерв’ю, спостереження і т.п., як підготувати добре дослідне). У рамках майстерень відбудеться також дослідна прогулянка по Маріуполі, задля оцінки потенційних місць до подальшої роботи у рамках проекту, також проектування можливих типів спостереження. у майстернях взяло участь близько 20 осіб – представників наукових кадрів і студентів ДонДУУ. Майстерні провели д-р T.Jeleński, A.Jarzębska і J.Darowski.
head1
У кінцевій фазі реалізації проекту, очікується міні-проект з відновлення обраного публічного простору. З уваги на обмежену кількість фінансових ресурсів, засновується введення простих змін і покращань, що не вимагають великих, фінансових накладів, та що можуть суттєво посприяти до кращого функціонування даного простору в нинішніх складних умовах.

head2

Previous Центр «Університет третього віку» ДонДУУ: співпраця та кооперація у формуванні доброзичливого суспільства
Next У добру дорогу, дорогі випускники!