У добру дорогу, дорогі випускники!

24 липня 2015 в урочистій обстановці на головній сцені центрального міського парку Маріуполя відбулося вручення дипломів студентам Донецького державного університету управління.
Церемонія за традицією відкрилася виконанням гімну України, після чого до присутніх на заході випускникам та гостям звернулася в.о. ректора нашого університету, доктор наук з державного управління, професор Марова Світлана Феліксівна. Вона щиро привітала всіх випускників, а також батьків і професорсько-викладацький склад університету, які передали свої знання та практичні навички, навчили мислити. Подякувала за віру в університет, якому довелося пройти нелегкий шлях переміщення із зони АТО. Підкреслила, що для всіх випускників завжди відкриті двері нашого університету, а викладачі готові надати допомогу і підтримку.

Добрі слова на адресу випускників і побажання прозвучали від професорсько-викладацького складу. Вони привітали випускників з початком нового етапу їх життя і побажали, щоб диплом про вищу освіту став надійним провідником на майбутньому професійному шляху.
Розділили хвилюючі моменти зі своїми дітьми, онуками їхні рідні, близькі, які всі роки навчання були поруч, підтримуючи та підбадьорюючи в складних, важких ситуаціях.
У заключній частині церемонії слово було надано випускникам, які подякували професорсько-викладацькому складу університету за знання та вміння, отримані під час навчання. Після завершення урочистої частини випускники взяли участь у фотосесії, вже демонструючи свої дипломи.

Шановні випускники! Вітаємо з головною подією у вашому житті! Ніколи не зупинятися на досягнутому і завжди пам’ятати про свою приналежність до багатотисячної сім’ї Донецького державного університету управління!

Посилання на повну версію фотозвіту очікуйте на сторінках наших груп в соціальних мережах.

Previous Проект „Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі"
Next Кафедра Жана Моне розпочала в університеті новий навчальний рік