Святкування Дня юриста

8 жовтня у Донецькому державному університеті управління відбулося святкування «Дня юриста». Організаторами свята стали факультет права і соціального управління, студентське самоврядування ДонДУУ та студентське самоврядування факультету права і соціального управляння.

Святкування відбувалося у холі університету протягом усього дня. Студенти брали участь у конкурсах, квесті та, навіть, не обійшлося без шалених танців. Усі отримали неймовірне задоволення, а найкмітливіші – призи за участь у конкурсах. Переможцями квесту стали студентки 1-го курсу напряму підготовки «Правознавство», але переможених не залишилось – дівчата розділили свій приз із іншими учасниками.

Завершальною нотою цього дня став турнір із боулінгу, який пройшов у боулінг-клубі KINGPIN розважального центру Vintage. У турнірі брали участь 8 команд, що складалися зі студентів, викладачів та працівників університету. Переможців визначили за результатами двох ігор. Ними стали студенти спеціальності «Державна служба». За почесне перше місце вони отримали кубок та квитки у кіно від Multiplex. Останнє вони вирішили передати команді «Юристи», що здобули друге місце.

Ще раз дякуємо партнерам заходу – боулінг-клубу KINGPIN розважального центру Vintage та кінотеатру Multiplex. Також, висловлюємо подяку за підтримку в.о. ректора університету, професору Маровій С.Ф та декану факультету права і соціального управління Тарасенко Денису Леонідовичу. Завдяки ним відбулося святкування «Дня юриста», що стало загальноуніверситетським святом студентства та ще більше згуртувало всіх нас.

студентське самоврядування факультету права і соціального управляння

Previous Проходження першокурсниками практики «Вступ до фаху»
Next Магістри державної служби вивчають досвід європейської демократії та управління