«Актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб у м. Маріуполі»

Одним з пріоритетних напрямків розвитку університету є науково-дослідна діяльність. Традиційним стало проведення на базі університету конференцій, методичних семінарів та круглих столів за нагальними питаннями сьогодення, які завжди проходять на високому науковому, професійному та організаційному рівні.

Найактуальнішим питанням сьогодні є урегулювання правових та соціально-економічних проблем внутрішньо переміщених осіб із Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, вирішення якого потребує комплексного підходу і можливе через удосконалення нормативно-правової бази з залученням профільних науковців, держслужбовців, професіоналів-практиків та зацікавлених громадян з активною життєвою позицією.

7 жовтня 2015 року на базі Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) в рамках святкування Дня юриста за ініціативою професорсько-викладацького складу та студентського самоврядування факультету права і соціального управління ДонДУУ сумісно з Іллічівською районною адміністрацією Маріупольської міської ради за підтримки Донецького відділення соціологічної асоціації України та громадської організації «Кримська діаспора» м. Київ, а також Донецької обласної громадської організації «інститут психосоціальних технологій» м. Київ був проведений круглий стіл «Актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб у м. Маріуполі та шляхи їх соціально-правового вирішення».

Учасниками заходу стали працівники місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-педагогічні працівники, зацікавлені представники бізнес-структур, громадські активісти, викладачі та студенти факультету права і соціального управління, а саме:
Алексєєв Ігор Анатолійович, голова Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради
Ревякін Михайло Олександрович, заступник голови Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради
Тарасенко Д.Л. – к.держ.упр., доцент, декан факультету права і соціального управління Донецького державного університету управління
Калініна І.В. – к.ю.н., завідувач кафедри спеціально-правових дисциплін Донецького державного університету управління
Никифоренко Н.О. – к.і.н., доцент, завідувач кафедри соціології управління Донецького державного університету управління
Чечель А.О. – к.держ.упр., доцент, завідувач кафедри адміністративного менеджменту Донецького державного університету управління
Чудаєва Наталія В’ячеславівна, в. о. директора Іллічівського ройоного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Маріупольської міської ради
Глушкова Ольга Романівна, заступник начальника управління соціального захисту населення Жовтневого району Маріупольської міської ради
Кулешова Світлана Вікторівна, НМЦ управління освіти Маріупольської міської ради
Протасенко Вікторія Олександрівна, керівник напряму просування соціальних програм Східного РУ ПАТ КБ ПриватБанк
Леуцська Оксана Вікторівна, головний спеціаліст Маріупольського міського управління юстиції
Альбермах Дар’я Андріївна, спеціаліст Маріупольського міського управління юстиції
Николаєва Валентина Іванівна, к.пед.н., доцент, доцент кафедри соціології управління Донецького державного університету управління
Ємельяненко Костянтин Сергійович, к.ю.н., старший викладач кафедри загально-правових дисциплін Донецького державного університету управління
Максимова Алла Володимирівна, студентка Донецького державного університету управління
Чаленко Катерина Ігорівна, студентка Донецького державного університету управління.

На засіданні обговорено проблеми забезпечення й дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та питання соціально-правової активності громадян цих категорій, а також запропоновано шляхи налагодження конструктивного діалогу у громаді. По завершені заходу учасники отримали сертифікати.

Previous Магістри державної служби вивчають досвід європейської демократії та управління
Next Кураторські позааудиторні заходи для студентів ДОНДУУ