Кураторські позааудиторні заходи для студентів ДОНДУУ

15 жовтня 2015 року було організовано позааудиторний захід куратором груп спеціальностей «Фінанси» та «Облік і аудит» Тарасенко О.Ю. за темою «Здоров’я та спорт». Студенти взяли участь у змаганнях з боулінгу, в яких вони продемонстрували як дух суперництва, так і майстерність роботи у команді. Змагання проводились з жвавим настроєм та натхненням.
Організація і проведення подібних позааудиторних заходів дозволяє реалізувати різноманітні пізнавальні, виховні та розвиваючі цілі:
– виховувати у студентів потребу в здоровому образі життя, наснагу до спору;
– розвивати творчі починання студентів і викладачів;
– удосконалювати технологію колективних творчих справ, педагогіку співробітництва, гри та проектів;
– виховувати вміння працювати в колективі, розвивати взаємовиручку, взаємодопомогу при виконанні групових завдань.
Підводячи підсумки, можна сказати, що позааудиторна робота займає важливе місце серед виховної діяльності студентів. Вона вирішує головне завдання: організацію вільного часу учнів з метою їх загального розвитку, морального і естетичного виховання.

Previous «Актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб у м. Маріуполі»
Next Запрошення на конференцію «Екологія та сталий розвиток»