Всеукраїнська науково-практична конференція «Державне управління та державна служба»

«Аналіз і застосування європейського досвіду демократії і належного врядування в Україні»  – тема доповіді на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Державне управління та державна служба» м. Харків.

21 жовтня 2015 р. керівник Кафедри Жана Моне доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко виступила з доповіддю «Аналіз і застосування європейського досвіду демократії і належного врядування в Україні» на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Державне управління та державна служба» у харківському національному економічному університеті імені С.Кузнеця.

У доповіді були розглянуті, зокрема, проблемні питання адаптації європейського досвіду в контексті реформування структури і змісту освіти в Україні.

Previous Презентація досліджень європейського досвіду державного управління та місцевого самоврядування на наукових конференціях
Next Настановча сесія у студентів Державної служби