Презентація досліджень європейського досвіду державного управління та місцевого самоврядування на наукових конференціях

20 жовтня 2015 р. керівник Кафедри Жана Моне доктор наук з державного управління,  професор Діденко Н.Г. виступила з доповіддю «Розвиток соціальної інфраструктури громад в умовах децентралізації» на Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток регіонів і громад в умовах адміністративно-територіальної реформи: перспективи та загрози» (Тернопіль-Вишнівець, 20-21 жовтня 2015 року), яка проводилася Тернопільським національним економічним університетом.

Метою науково-практичної конференції «Розвиток регіонів і громад в умовах адміністративно-територіальної реформи: перспективи та загрози» стало вивчення досвіду проведення адміністративно-територіальної реформи в країнах ЄС та діагностика особливостей її реалізації в Україні, ідентифікація сучасних тенденцій розвитку регіонів та громад, вироблення практичних рекомендацій щодо імплементації інноваційних технологій забезпечення цього розвитку на основі формування модернізаційної моделі місцевого самоврядування в умовах нових адміністративних та територіально-просторових координат.

На конференції були представлені місцеві органи державної влади та органи місцевого самоврядування України та Польщі, Національне агентство України з питань державної служби, науковці.

Previous Реалізація проекту «Центр Освіти Третього Віку» у ДонДУУ
Next Всеукраїнська науково-практична конференція «Державне управління та державна служба»