Участь у міжнародному заході за проектом «Центр третього віку» у ДонДУУ

У рамках проекту «CTAE» за програмою TEMPUS пройшла низка міжнародних зустрічей з розвитку навичок і знань учасників програми «Університет« третього віку», в яких взяли участь представники Донецького державного університету управління. Метою даних заходів стало забезпечення ефективного навчання літніх людей, розвиток партнерських відносин, створення якісного навчального плану відповідно до потреб цільової аудиторії, обмін досвідом щодо залучення до навчання дорослої аудиторії волонтерів та студентської молоді. Партнерів з України приймав на цей раз Університет Мальти.

Різноманітні лекції, семінари, практичні заняття супроводжувалися проходили у діловій та дружній атмосфери. Учасники проекту відвідали Центр продовженого навчання університету Мальти, денного центру для людей похилого віку та Центру активності для людей похилого віку при пансіоні Святого Вінсента (м Слієма, Мальта). Робоча група Університету «третього віку» ДонДУУ під керівництвом А.В. Стойки також взяла активну участь у роботі Міжнародної програми університету «Герагогіка: освіта і навчання для людей третього віку», організованої Відділенням Геронтології Факультету соціальної політики Університету Мальти (5-9 жовтня 2015 року).

Співпраця та партнерство за проектом зміцнюються. Проектна діяльність розвивається успішно. В цілому, робота колективу нашого університету отримала високу оцінку колег з європейських університетів.

Previous Настановча сесія у студентів Державної служби
Next II етап проекту „Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі"