II етап проекту „Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі”

Цього тижня выдбувся другий етап проекту „Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі” реалізований Фондом MiLA, Міжнародним центром освіти Краковского технологічного університету в партнерстві з Донецьким державним університетом управління.

В рамках реалізації проекту в Маріуполі відбулись 2-денні «майстерні», які мали наступний перебіг:
– презентація проекту “Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі” (A. Jarzębska, Fundacja MiLA)
– презентація результатів діагнозу «Ефективність функціонування публічного простору у м. Маріуполі (на прикладі площі Незалежності), проведеного під керівництвом завкафедри соціології управління, доцента Никифоренко Н.О., соціологічною лабораторією кафедри соціології управління та студентами напрямів підготовки «Соціологія» та «Соціальна робота»
– чим є добрий публічний простір? Введення до майстерень (T.Jeleński, Politechnika Krakowska, Fundacja MiLA)
– „Грає в місце” – робота в групах в обраному публічному просторі в Маріуполі (оцінка місця і проектування змін)
– робота над макетом – спільне проектування змін в публічному просторі
– презентація результатів роботи.

У кінцевій фазі реалізації проекту, очікується міні-проект з відновлення обраного публічного простору. З уваги на обмежену кількість фінансових ресурсів, засновується введення простих змін і покращань, що не вимагають великих, фінансових накладів, та що можуть суттєво посприяти до кращого функціонування даного простору в нинішніх складних умовах.

Проект фінансується в рамках Програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Перетворення у Регіоні» – RITA, яку реалізує Фонд Освіта для демократії.

Previous Участь у міжнародному заході за проектом «Центр третього віку» у ДонДУУ
Next Фотовиставка «GOLDEN AUTUMN»