Фотовиставка «GOLDEN AUTUMN»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 26 жовтня по 2 листопада у Донецькому державному університеті управління проходила фотовиставка «Golden Autumn», на якій були представлені роботи студентів, присвячені осінньому Маріуполю. Адже тільки фото може зафіксувати одну єдину мить, яка на картині стає центром уваги багатьох глядачів.

Отже на власні очі можна було переконатись, що нас оточує різнобарвна палітра золотої осені, яка надихає багатьох митців на створення прекрасних робіт. Завдяки студентам, які прийняли участь у фотовиставці та організаторам – студентському самоврядуванню факультету менеджмента, ми змогли відчути всю красу й атмосферу справжньої осені.

За підсумками таємного голосування були визначені переможці:
третє місце посіла студентка факультету менеджмент – Стрелець Софія;
друге почесне місце зайняла студентка факультету економіки – Колесник Дар’я;
перше місце та сертифікат на фотосесію у професійного фотографа отримала студентка факультету менеджмент – Висторова Світлана.

Висловлюємо велику подяку в.о. ректора Донецкого державного університету управління – Маровій Світлані Феліксівні за підтримку даного заходу, вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам. Бажаємо Вам реалізації креативних задумів та наснаги у майбутньому.

Студентське самоврядування ДонДУУ

Previous II етап проекту „Спільно подбаймо про публічний простір в Маріуполі"
Next Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення