Публічні лекції з європейського досвіду соціального партнерства та соціальної безпеки

28 жовтня 2015 р. керівник Кафедри Жана Моне доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко прочитала лекції «Соціальний діалог та соціальне партнерство в ЄС», «Модернізація системи соціальної безпеки в Україні: досвід ЄС» для керівників освітніх закладів та державних службовців у м.Переяслав-Хмельницький Київської області.

В умовах внутрішніх конфліктів питання соціальної безпеки набуває особливої гостроти і потребує уваги керівників всіх рівнів, особливо в системі освіти. Як свідчить європейський досвід, країни Співтовариства постійно працюють над підвищенням рівня соціальної безпеки всіх громадян, особливо дітей.

Цей досвід важливо вивчати і запроваджувати в Україні – такою була загальна думка слухачів.

У подальшому буде продовжена співпраця Кафедри з вчителями та учнями старших класів міста з вивчення європейського досвіду демократії.

Попередні ДонДУУ на форумі українських патріотичних справ «Ми-українці"
Наступні ІХ Конгрес Української асоціації європейських студій "Наукові і практичні виклики подолання внутрішніх конфліктів в Україні і пост-радянському просторі"