ІХ Конгрес Української асоціації європейських студій “Наукові і практичні виклики подолання внутрішніх конфліктів в Україні і пост-радянському просторі”

Делегати понад двадцяти локальних осередків ВГО “Українська асоціація європейських студій” (УАЄС) зустрілися 30 жовтня в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) на Дев’ятому Конгресі УАЄС.

Крім членів УАЄС, в Конгресі, що проходив за підтримки Програми ЄС ім. Жана Моне та НаУКМА, взяли участь дипломати, представники науки і освіти, а також відомі дослідники у галузі європейської інтеграції.

Метою ІХ Конгресу УАЄС було експертне і наукове обговорення теми “Наукові і практичні виклики подолання внутрішніх конфліктів в Україні і пост-радянському просторі”, а також обговорення поточних та перспективних проектів УАЄС.

Зі змістовними доповідями на ІХ Конгресі УАЄС виступили відомі українські вчені:

проф.Ігор Тодоров,

проф. Роман Петров,

проф. Ольга Мельник,

проф. Володимир Стрельцов,

проф. Ніна Діденко,

Катерина Крахмальова.

На круглому столі за темою “Сучасні виклики подолання внутрішніх конфліктів. Погляд з пост-радянського простору” взяли участь іноземні фахівці:

доктор Аарон Матта (Інститут глобального правосуддя, м. Гаага, Нідерланди);

проф. Гага Габрігідзе (університет Нового Мислення, Грузія);

проф. Пауль Калініченко (Московський державний юридичний університет ім. О. Кутафіна, Російська Федерація);

проф. Міхаела Тофан (Ясський університет, Румунія); Максим Карлюк (Білоруський державний університет, Білорусь);

Сюзана Новакова (Інститут соціальних наук, м. Гаага, Нідерланди).

Тренінги з методики подолання конфліктів провели:

Діана Проценко (НаУКМА, член Правління Національної асоціації медіаторів України) та Андрій Гірник  (НаУКМА, керівник Центру дослідження конфліктів та психоаналізу).

Previous Публічні лекції з європейського досвіду соціального партнерства та соціальної безпеки
Next Святкумо Halloween разом!