День відкритих дверей ДонДУУ

29 жовтня у Донецькому державному університеті управління пройшов День відкритих дверей, на якому були присутні школяри ЗОШ № 4 та ЗОШ № 34 міста Маріуполя, а також слухачі Центру довузівської підготовки ДонДУУ.

панорама

Перед присутніми виступила в.о. ректора ДонДУУ, д.держ.упр., професор Світлана Феліксівна Марова. Потім декани факультетів та представники ДонДУУ розповіли школярам про різноманітні спеціальності у сучасній освіті, їх переваги, які пропонує університет. Роздали дітям рекламні буклети спеціальностей.

Неочікуваним для дітлахів став відеоролик про історію та досягнення Донецького державного університету управління. А по завершенню даного заходу, приємним сюрпризом для підростаючого покоління, був солодкий стіл, який для них організував колектив університету.

Previous Підготовка публічних управлінців за європейськими принципами і стандартами: орієнтири для України