Prometheus запускає цикли онлайн-курсів з Підприємництва та Громадянської освіти

Шановні викладачі та студенти! Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що Prometheus відкриває реєстрацію на цикли безкоштовних онлайн-курсів з Підприємництва та Громадянської освіти від найкращих викладачів України та світу (Режим доступу: http:/prometheus.org.ua/cycles).

Громадський неприбутковий проект «Prometheus» надає вільний та безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків. З моменту старту ініціативи у жовтні 2014 року на сайті зареєструвалося більше 100 000 слухачів з більш ніж 200 населених пунктів України. Офіційними партнерами проекту є провідні українські виші: Київський національний університет імені Тараса Шевченко, Києво-Могилянська академія та Український католицький університет.

Кожен курс проекту складається з відеолекцій провідних викладачів найкращих українських університетів та провідних організацій, інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отриманні знання, а також форуму, на якому слухачі мають можливість поставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним.

Previous Конференція у Брюсселі
Next Новий інтернет-ресурс з аналізу державної політики