Міжнародна конференція за програмою ім. Жана Моне

Проекти за програмою Жана Моне активно реалізуються у ДонДУУ. Нагадаємо, що метою програми є поширення ідей європейської інтеграції у всьому світі.

Україна є одним із найбільш активних учасників програми серед країн Східного партнерства. А серед вишів України – Донецький державний університет управління займає перше місце за кількістю проектів.

Академічна спільнота прихильників програми велика. Щороку представники майже всіх країн мають змогу зібратися на щорічну конференцію у Брюсселі та обговорити актуальні питання, обмінятися досвідом, познайомитися з колегами із інших країн.

Цього року міжнародна  конференція за програмою ім. Жана Моне була присвячена  питанням освіти та її ролі у побудові демократичного суспільства громадян, що розділяють Європейські цінності «Союз, що розділяє цінності – роль освіти та громадського суспільства», Брюссель 9-11.11, 2015

Наш університет представляли Н.Діденко, керівник кафедри Жана Моне та І.Сікорська.

Ірина Сікорська виступила з доповіддю «Мультикультурний вимір Європейської освіти – реалії та перспективи розвитку». В своїй доповіді вона розповіла і про досвід реалізації проектів у ДонДУУ. Треба сказати, що І. Сікорська представляла не тільки наш університет, а і всю академічну спільноту України. Це свідчить про визнання досягнень нашого університету керівництвом Програми ім. Жана Моне.

Докладніше про захід

Previous Новий інтернет-ресурс з аналізу державної політики
Next Юридична клініка ДонДУУ