Юридична клініка ДонДУУ

Міцне теоретичне підґрунтя для фахівця – лише половина справи, важливо закріпити ці знання з фахових дисциплін на практиці. З цією метою при Донецькому державному університеті управління створено відповідний навчально-практичний підрозділ – Юридичну клініку «Феміда».

Юридична клініка «Феміда» у приміщенні ДонДУУ за адресою: м. Маріуполь, вул. Карпінського, б. 58, надає всім бажаючим безкоштовну правову допомогу з питань захисту конституційних прав і свобод громадян; цивільного, житлового, сімейного, трудового права, а також соціального та пенсійного забезпечення; захисту прав молоді та неповнолітніх тощо.

Діяльність юридичної клініки є частиною навчального процесу. Працюючи у юридичній клініці студенти отримують досвід і навички майбутньої професії «юрист». У процесі роботи, консультуючи громадян з юридичних питань, вони формують професійні уміння для прийняття самостійних рішень, що так необхідно для роботи юриста.

Робота Юридичної клініки «Феміда» сприяє вдосконаленню рівня правової освіти та культури населення, створюються належні умови для набуття громадянами правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки. Юридична обізнаність є важливою складовою успіху у справі, тому що вчасно вчинена та чи інша дія допоможе досягти позитивного результату.

В Юридичній клініці «Феміда» працюють молоді спеціалісти, які, будучи студентами ДонДУУ, роблять перші кроки до здобуття високих професійних вмінь. Така взаємодія здійснюється за рахунок закріплення кваліфікованих практикуючих правників для безпосереднього керівництва студентами-консультантами, створення необхідних умов для роботи студентів.

Тож, якщо ви потребуєте допомоги, звертайтесь до Юридичної клініки «Феміда» кожної середи з 11.00 до 13.00. Консультантами юридичних клінік є відповідальні й добре підготовлені студенти старших курсів факультету права і соціального управління, які надають правову допомогу громадянам під керівництвом викладача-куратора або практикуючого юриста.

На фото: 11 листопада 2015 року студенти 4 курсу факультету права і соціального управління ДонДУУ Максимова Алла, Табатадзе Тамара, Городецький Леонід та Браташевський Євген здійснюють черговий прийом громадян під керівництвом завідувача кафедри спеціально-правових дисциплін – Калініної Ірини Валеріївни.

Previous Міжнародна конференція за програмою ім. Жана Моне
Next Проект з міжнародної академічної мобільності EMBER