Проект з міжнародної академічної мобільності EMBER

Розпочався набір на отримання стипендій для проведення дослідницької роботи в Європейських вузах-партнерах в рамках проекту EMBER, учасником якого є ДонДУУ.

Протягом періоду  реалізації проекту, що почався у 2013, викладачі та студенти ДонДУУ мали  можливість пройти навчання та стажування в Університеті Лодзь (Польща), Університеті Мальмо (Швеція), університеті Салерно (Італія) та у Вільнюському університеті (Литва). Пропонуємо ознайомитись зі звітом про навчання у польському виші Кутіщевої Анастасії (УСЕК-14м). Анастасія також запропонувала  свої рекомендації для успішної підготовки аплікаційної форми.

Цього року стипендії будуть надані тільки аспірантам очної форми навчання.

Докладніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті проекту http://ember.us.es/

Також можна надсилати свої питання координатору проекту І.М.Сікорській на електронну адресу irina1710@ukr.net

Бажаємо  успіхів в отриманні стипендії!

ErasmusMundus Ember-3 (1)

Previous Юридична клініка ДонДУУ