Кураторські заходи до Дня Студента

Святкування Дня Студента на кафедрі Фінансів, ОіА та БС було розпочато з просмотру відео роліка про студентське життя у ДонДУУ. Студенти приймали участь в різноманітних конкурсах та змаганнях. В командних суперництвах вони показали вміння злагоджено працювати разом. Усі конкурси проводилися з  спритним настроєм та наснагою. Всі присутні із зацікавленістю грали у «Крокодила», хлопці складали вірші, грали у гру «Вірно-невірно», відтворювали цікаві сценки із життя викладачів, моделей, докторів та інших професій. Цікавим було змагання, коли студентам видавався набір юного художника і картка з поняттям – чим смішніше, тим цікавіше. Багато позитивних емоцій зазнали студенти кафедри, коли кожен художник представляв свій креативний шедевр, а решта відгадували ці поняття. Нажаль прекрасним моментам властиво скінчуватися, але наприкінці цього заходу всі дружно скуштували солодощі. Так солодко скінчилося студентське свято. В цей день студенти побули на планеті казкового настрою та подалися додому з подарунками, авжеж завжди цікаво провести свій вільний час разом зі своїм куратором Тарасенко О.Ю.

Савченко Єлизавета, ФіК-15-1

Previous У МОН відбулась нарада з представниками переміщених ВНЗ Донбасу