Участь у розробці Стратегії підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської інтеграції

Протягом жовтня – листопада 2015 проводилась робота Робочої групи з розроблення Стратегії підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської інтеграції відповідно до пунктів 3, 6 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014-2017 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 847-р. під керівництвом Голови Національного агентства з питань державної служби К.О.Ващенка.

До складу робочої групи включена керівник Кафедри Жана Моне доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко.

Участь у засіданнях Робочої групи взяли представники центральних органів виконавчої влади та вищих навчальних закладів.

Previous Навчаємо навчаючись… Школа лідерів змін-4
Next Пам’ятаймо про жертви голодомору 1932-1933 рр. в Україні