Пам’ятаймо про жертви голодомору 1932-1933 рр. в Україні

Наприкінці листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору, організованого комуністичним режимом у 1932-1933 роках.

Вшанування пам’яті мільйонів українців, яких було вбито голодом, відбулося і в Донецькому державному університеті управління, на заході, організованому проректором з наукової роботи, д.е.н. О.В. Балуєвою та викладачами кафедри гуманітарних дисциплін А.Р. Никифоренко та О.О. Пилипенко.

По хвилині мовчання, при запалених свічках студенти й викладачі переглянули відеофільм «Голодомор. Колос правди», ознайомилися з музичними відеокомпозиціями «Мамо, я скоро помру» (у виконанні Н. Матвієнко), «Остання колискова» (фрагмент фільму «Жовтий князь» за однойменним твором Василя Барки), «Свіча» (у виконанні О. Білозір), прослухали доповідь про причини та наслідки Голодомору 1932-1933 рр. в Україні доцента кафедри гуманітарних дисциплін, к.і.н. О.О. Пилипенка, а також – повідомлення студенток С. Висторової (МНС-15д) та В. Папаценко (МЗД-15д).

Вічна пам’ять невинно убієнним

Previous Участь у розробці Стратегії підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської інтеграції
Next Вивчаємо англійську весело!