Вивчаємо англійську весело!

Студенти Донецького державного університету управління продовжують знайомитися зі святами та традиціями англомовних країн.

Щороку (в Канаді – у другий понеділок жовтня, у США – в четвертий четвер листопада,) відзначається Thanksgiving Day (День Подяки). У традиційному сенсі це свято є ритуальним вираженням вдячності Богу за рясні жнива та отримані впродовж року статки, у модерному – символом родинної єдності, матеріального добробуту та доброчинності Америки. На День Подяки члени сім’ї відвідують церкву, а після служби – збираються за святковим столом. Обов’язковими стравами в цей день є фарширований індик з журавлиновим соусом  та солодкий пиріг з гарбузовою начинкою.

На інтерактивному занятті, підготовленому доцентом кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. О.І. Танчик, студенти не лише дізналися багато нового про походження та традиції святкування Thanksgiving Day,  ознайомилися з цікавою відеопрезентацією за темою, опанували нову для себе лексику, але й мали змогу в ігровій формі опрацювати відповідний граматичний матеріал, вдосконалити свої вміння та навички розмовляти англійською. Під час виконання комунікативних вправ учасники проявили надзвичайну згуртованість, зарядили один одного позитивним настроєм та зауважили, що в умовах командної роботи маленьке свято стало справжнім, теплим та яскравим.

Happy Thanksgiving Day!

Previous Пам’ятаймо про жертви голодомору 1932-1933 рр. в Україні
Next Крок інтеграції до європейського освітнього простору