Патріотично-культурні заходи у ДонДУУ

В рамках виховання духу патріотизму та культурного розвитку молоді за ініціативою куратора студенти кафедри фінансів, обліку та аудиту і банківської справи відвідали Маріупольський краєзнавчий музей, який було засновано 6 лютого 1920 року за ініціативи та під керівництвом І.П. Коваленко.

Студенти із зацікавленістю ознайомилися з експозицією, що характеризує природу та історію величезного регіону. Тут можна було побачити і крем’яні знаряддя праці з Амвросіївської стоянки, і макет вугільної шахти в розрізі, і інструменти гірників, і види старої Юзівки, і соляну брилу з Артемівських копалень…

Студенти не тільки освіжили свої знання з історії, але і дізналася багато нового.

Подібні заходи мають чималу значимість в процесі виховання молоді та надають можливість одержати знання про історію рідного краю, ознайомитися з цікавими експонатами, сприяють соціалізації молоді. Більше того, це є виховання патріотизму в самому широкому сенсі цього слова: відчуття гідності за свою країну та збереження любові до своєї батьківщини.

Previous Крок інтеграції до європейського освітнього простору
Next Круглий стіл «Європеїзація державного управління в Україні в галузі освіти»