Європейський досвід післядипломної педагогічної освіти

В рамках методологічного семінару «Шляхи і умови реалізації моделі змісту підвищення кваліфікації керівних кадрів освіти та формування наукового потенціалу в навчальних закладах ППО», який відбувся 3 грудня 2015 року в Університеті менеджменту освіти Національної академії педагогічних наук України, було обговорено проблеми формування змісту підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів в умовах реформування освіти України та її інтеграції в Європейський освітній простір.

Доктор наук з державного управління, професор Н.Г.Діденко виступила з доповіддю, у якій висвітлила актуальні проблеми підвищення наукового рівня науково-педагогічних працівників навчальних закладів системи ППО в контексті євроінтеграційних процесів.

Previous Круглий стіл «Європеїзація державного управління в Україні в галузі освіти»
Next Замовлення студентських квитків