«Active Citizens Ukraine 2015 – 2016»

23-27 листопада студенти Донецького державного університету управління відвідали захід для представників студентського самоврядування переміщених вищих навчальних закладів у м. Суми, що проходив при підтримці Британської Ради в рамках проекту «Активні громадяни».

Протягом візиту студенти отримали нові знання та безцінний досвід, розвинули навички діалогу, планування соціальної активності та роботи у громадах.
Під час візиту була проведена зустріч з представниками громадських організацій, а саме: Студентське братство Сумщини, віце-президентом Української асоціації студентського самоврядування Дмитром Тищенком.
Відбулась зустріч з керівництвом Сумської обласної державної адміністрації, а також Сумської міської ради. Студенти мали змогу поспілкуватися з начальником управління молоді та спорту Сумської ОДА.
Студенти відвідали Сумський державний університет, де був проведений круглий стіл, присвячений проблемам студентського самоврядування  переміщених ВНЗ. Також наші представники мали змогу зустрітися з головою Сумської обласної державної телерадіокомпанії.

Учасники отримали від навчального візиту позитивні враження та емоції. Завдяки тренінгам, які проводили фасилітатори Аліна Познанська та Євгеній Бондаренко, студенти отримали безцінний досвід активних громадян. За допомогою плідної співпраці, при підтримці Британської Ради, студентами були представлені проекти спрямовані на розвиток своїх громад. Підбиваючи підсумки, було проведено вручення сертифікатів.

Previous Замовлення студентських квитків
Next Всеукраїнський тиждень права у ДонДУУ