Всеукраїнський тиждень права у ДонДУУ

Ні для кого не  є таємницею, що становлення громадянського суспільства і правової держави в Україні можливе завдяки високому рівню правової освіти населення.

Цього року Всеукраїнський тиждень права, План заходів проведення якого затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року №871-р, припадає на 7-12 грудня.

Так, 8 грудня 2015 року в Донецькому державному університеті управління відбулася зустріч, присвячена Всеукраїнському тижню права. До університету були запрошені учні загальноосвітніх шкіл м. Маріуполя №№ 4, 19, 20, 21, 28, 34, 42, 44, які плідно працюють з вищим навчальним закладом.

Зі вступним словом до гостей звернувся декан факультету права і соціального управління, кандидат наук з державного управління, доцент, Тарасенко Д.Л. Він розповів присутнім про історію університету, його структуру, спеціальності факультету, зупинився на основних правилах прийому до Донецького державного університету управління.

Урок-презентацію «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини було проведено доцентом кафедри спеціально-правових дисциплін ДонДУУ  Скачковою Т.Ю. Вона освітила основні питання передумов і причин появи Декларації, розповіла про її цілі та основні статті.

В рамках зустрічі представниками ДонДУУ було проведено певні профорієнтаційні заходи: доцент Суровцева І.Ю. та доцент Ніколаєва В.І. ознайомили учнів із можливостями та перевагами професій соціолога та соціального робітника; лаборант Юридичної клініки «Феміда» Максимова А.В. запрошувала учнів вступати до ДонДУУ та «освоювати» професію юриста, ознайомивши присутніх із її перевагами у презентації «Моя професія – юрист».

Наприкінці зустрічі присутні переглянули короткий фільм-презентацію про університет та переваги навчання в ньому.

Проведення таких заходів, сприяє не тільки підвищенню рівня правової культури молоді, а й формуванню світогляду молодих людей та допомагає їм визначитися у виборі майбутньої професії підготовлений студенткою факультету права і соціального управління Крохою К.

Previous «Active Citizens Ukraine 2015 – 2016»
Next Всеукраїнська науково-практична конференція