Всеукраїнська науково-практична конференція

Шановні учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції “Державне управління в контексті адміністративної реформи”!

Державне управління в Україні сьогодні має виконувати своє головне призначення – стимулювати суспільний розвиток. Нажаль, створення нових органів влади, посад та функцій, веде до розширення державного апарату, але залишає стабільно низькою якість державних послуг. Нечисленні спроби реалізувати суспільно важливі ініціативи є малоуспішними, оскільки вони розчиняються в потоці доручень та не підкріплені професійно. Корупція, популізм, «ручне керування», безсистемність та фінансова незабезпеченість багатьох урядових рішень й досі затримують  якісні зміни в державі.

Без системного реформування виконавчої влади та державної служби, тобто без ефективного завершення адміністративної реформи, Україна не має шансів на вдале проведення економічних реформ.

До вашої уваги надаємо тези доповідей однодумців, які небайдужі до  успішного розвитку України, готові до пошуку найефективніших шляхів розбудови держави, прискорення реформ з метою досягнення гідного соціально-економічного рівня  життя населення.

Саме проведення адміністративно-територіальної реформи визначає напрямок розвитку країни  на децентралізацію влади, подолання корупції на різних рівнях ієрархії влади, вирішення завдань вдосконалення процесів державного управління, яке сьогодні існує і розвивається під впливом  процесів євроінтеграції та відстоювання незалежності та територіальної цілісності України. Це потребує визначення у суспільстві чіткої ієрархії об’єднувальних ціннісних орієнтацій Українського народу, єдиної ії розвитку держави, усвідомлення громадянами та інститутами громадянського суспільства власної відповідальності та власного впливу на ці процеси.

Запрошуємо Вас до участі в обговоренні цих питань на  форумі цієї новини або надіславши свої думки, побажання, рекомендації або  відеозаписи доповідей на електроні адреси оргкомітету:

k_am@dsum.edu.ua; та  k_spd@dsum.edu.ua

Також будемо раді Вашій  особистій  участі  у підсумковому етапі конференції, проведення якого планується 17-18 грудня 2015 року  в Донецькому державному університеті управління (м. Маріуполь)

Сборник конференции декабрь 2015

Previous Всеукраїнський тиждень права у ДонДУУ