Брейн-ринг

У рамках проведення тижня права викладачі та студенти факультету права і соціального управління ДонДУУ провели брейн-ринги з правознавства у загальноосвітніх школах міста Маріуполя.

10 грудня 2015 р., у день проголошення Загальної декларації прав людини, відбувся брейн-ринг із правознавства у ЗОШ № 32 у Приморському районі м. Маріуполя. У заході взяли участь учні 9 та 11 класів школи. Учасники команд показали високий рівень базових знань з правознавства.

Наступного дня, 11 грудня 2015 року, на базі ЗОШ №40, що розташована в Орджонікідзевському районі м. Маріуполя, відбувся брейн-ринг із правознавства серед збірних команд школи № 56 та школи №40. Перемогу отримала збірна команди ЗОШ № 56, проте учасники обох команд показали високий рівень підготовки.

Всіх учасників брейн-рингів було нагороджено грамотами та солодкими призами.

У заходах з нагоди проголошення Загальної декларації права людини брали участь декан факультету права і соціального управління Д.Л. Тарасенко, завідувач кафедри спеціально-правових дисциплін І.В. Калініна, доценти цієї кафедри Т.Ю. Скачкова, О.Л. Стрельник і лаборант кафедри К. Кроха, а також лаборант юридичної клініки «Феміда» ДонДУУ А.В. Максимова та лаборант кафедри адміністративного менеджменту Д. Харланова.

Підготувала:

лаборант юридичної клініки «Феміда»                                А.В. Максимова

Previous Зустріч із американським режисером
Next "У джазі тільки дівчата"