“У джазі тільки дівчата”

Донецький державний університет управління 16 грудня в нічному клубі “Вінтаж” провів вечірку “У джазі тільки дівчата”. У найкращих традиціях жанру, потрапивших на закритий захід зустрічала легка американська музика 30-х років, а при вході дрес-код перевіряли справжнісінькі гангстери. Звичайно ж студентів не обійшла увагою розважальна програма з конкурсами, призами, виступами вокалістів, а також “давав джазу” танцювальний колектив нашого університету. У цей вечір закохані пари мали можливість отримати “свідоцтво про шлюб” від гангстерського священика, а найвідчайдушніші зважилися на зустріч з гангстерським Дідом Морозом. Бажаний всіма секретний саквояж потрапив до рук короля і королеви вечора!

Previous Брейн-ринг
Next Європейський досвід реформування державного управління на Всеукраїнській науково-практичній конференції “Державне управління в контексті адміністративної реформи: підсумки та перспективи”.