Екологія та сталий розвиток

15 грудня 2015 року кафедрою екологічного менеджменту Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) було проведено І Науково-практичну конференцію «Екологія та сталий розвиток».

Учасників конференції привітала в.о. ректора ДонДУУ Марова Світлана Феліксівна та підкреслила, що спеціальність «Менеджмент природоохоронної діяльності» є актуальною та випускники цього напряму підготовки користуються попитом на ринку праці.

З привітальним словом також виступили доктор технічних наук, академік Міжнародної академії наук з екології та безпеки життєдіяльності Товстик Юрій Васильович, президент малої молодіжної академії екології Донбаського регіонального відділення Міжнародної академії наук з екології та безпеки життєдіяльності Тарасенко Денис Леонідович.

Завідуюча сектором енергоменеджменту Департаменту зв’язків із громадськістю та внутрішньої політики Маріупольської міської ради Візенкова Катерина Миколаївна підкреслила, що наукова та практична підготовка виступаючих на конференції є важливим кроком до покращення екології та ефективності енергоменеджменту  міста Маріуполь. Крім того, Катерина Миколаївна зазначила, що за бажанням учасники конференції мають можливість звернутися до  управління екології та енергоменеджменту Маріупольської міської ради та запропонувати власні шляхи покращення екології та енергоменеджменту міста.

Кафедра екологічного менеджменту активно підтримує міжнародні зв’язки і до учасників конференції у відео-зверненні привіталася Ганна Яржебська з Неурядової польської організації «Активні міста і люди».

З доповідями-презентаціями власних проектів по енергозбереженню та покращенню екології нашого міста та України в цілому виступили учні та студенти шкіл, ліцеїв та технікумів м. Маріуполь, а також студенти нашого університету. В якості перерви між виступами було проведено брейк-каву для виступаючих та гостей конференції.

Нагородженні учасники отримали грамоти та призи у номінаціях: «Приз за найкращу презентацію» – Чернишева Яна та Юрчук Кристина; «Краща науково-практична доповідь»: І місце – Кияшко Наталя, ІІ місце – Борисова Юлія, ІІІ місце – Кузнєцова Анастасія. За результатами конференції було видано збірник тез.

Вчителі, які допомагали своїм учням у написанні тез та підготовці виступу, були відзначені подяками.

Організаційний комітет кафедри екологічного менеджменту щиро дякує всім, хто взяв участь у роботі конференції та запрошує до подальшої співпраці молодих учених.

Завантажити збірник тез конференції

Previous Європейський досвід реформування державного управління на Всеукраїнській науково-практичній конференції “Державне управління в контексті адміністративної реформи: підсумки та перспективи”.
Next ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ