Європейський досвід реформування державного управління на Всеукраїнській науково-практичній конференції “Державне управління в контексті адміністративної реформи: підсумки та перспективи”.

В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції “Державне управління в контексті адміністративної реформи: підсумки та перспективи”, яка відбулася в Донецькому державному університеті (м.Маріуполь) 17 – 18 грудня 2015 року було презентовано результати наукових досліджень вивчення європейського досвіду реформування державного управління учасників та партнерів Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні».

В роботі конференції взяло участь понад 150 науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів, державних службовців органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Сум, Кривого Рогу, Вінниці, Краматорську, а також міжнародні гості з Поморської академії (Польща) та Університету John Hopkins University (Washington, USA).

Пленарне засідання відбулось на базі ДК «Іскра» (м. Маріуполь) при підтримці Іллічівської районної адміністрації Маріупольської міської ради.

На пленарному засіданні були представлені доповіді:

Голови Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»  д.держ.упр., професора Діденко Н.Г.  на тему «Актуальні проблеми розвитку державного управління в умовах адміністративної реформи та децентралізації влади»,

аспірантки Донецького державного університету управління Зелинської Н.Є., яка працює під науковим керівництвом д.держ.упр., професора Діденко Н.Г., на тему «Закон України «Про державну службу» в контексті комплексного реформування державного управління»;

завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін КЗ Сумського ОІППО, к філос. н., доцента  Жука М.В. на тему «Український розвиток в вимірі європейських пріоритетів».

На засіданні секції «Проблеми та перспективи державного управління в Україні та світі» під керівництвом Голови Кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»  д.держ.упр., професора Діденко Н.Г.  магістри державної служби обговорили актуальні питання впровадження європейського досвіду в сфері державного управління та адміністративної реформи.

Previous "У джазі тільки дівчата"
Next Екологія та сталий розвиток