«Урок мужності» у ДонДУУ

28.12.2015 року у Донецькому Державному Університеті Управління на кафедрі Менеджменту виробничої та невиробничої сфери для студентів першого курсу  та співробітників університету з виховною метою пройшов «Урок мужності». На ньому, за участі Благодійної організації «МІКС» та справжніми представниками військової справи, були розглянуті важливі питання, такі як: “Що таке мужність?”, “Що таке патріотизм?”, “Як підростаюче покоління розуміє національну єдність України?”. Усі присутні жваво брали участь у діалозі, задавали питання та отримували чіткі відповіді з перших вуст від запрошених гостей. Наприкінці зустрічі всі присутні залишились задоволені бесідою та домовились про нові зустрічі для ще цікавішого діалогу.

Previous Моніторингове дослідження проблем громадянського та патріотичного виховання молоді
Next Вітаємо!