Різдвяні заходи на кафедрі гуманітарних дисциплін

Яку страву англійці називають pig-in-a-blanket («свинки під ковдрою»)? Звідки пішов звичай цілуватися під омелою? Ким був Санта-Клаус? – і ще багато інших цікавинок, лексем, елементів традиційної атрибутики відкрили для себе студенти-першокурсники під час тематичного заходу, присвяченого святкуванню Різдва в англомовних країнах, і проведеного к.е.н, доцентом кафедри гуманітарних дисциплін О.І. Танчик. Загальне захоплення викликала гра «Хто хоче стати мільйонером?», завдання якої вимагали знання лексики та фактів з історії та звичаїв святкування Різдва у Сполученому Королівстві, Канаді та США. За підсумками гри були визначені переможці, а закінчився захід справжнім різдвяним караоке-марафоном. Завдяки йому всі учасники змогли зануритися в магію свята й відчути Christmas Spirit («дух Різдва»).

Previous Вітаємо!
Next Захист магістерських робіт на кафедрі екологічного менеджменту