ШКОЛА ЛІДЕРІВ ЗМІН-5 В МАРІУПОЛІ

Проведення в м. Маріуполь 17-19 січня 2016 року Школи лідерів змін-5, в межах діяльності Української Миротворчої школи, за сприяння Посольства Великої Британії в Україні, стало резонансною подією для міської громадськості. Адже тема Школи – «Людська безпека – її виміри та відчуття. Інформаційна безпека» є надзвичайно актуальною для прифронтового міста.
Активну участь в роботі Школи лідерів змін-5 взяли доцент кафедри соціології управління ДонДУУ, к.і.н., Суровцева І.Ю. та студентки 3-го курсу напряму підготовки «Соціальна робота» Чаленко Катерина і Мілушева Альбіна.

Тренерами Школи Лідерів Змін-5, що передали безцінний досвід слухачам, виступили спікери суспільних трансформацій:
– Збіґнєв Буяк (політолог, один з лідерів польського руху «Солідарність», м.Варшава), інтерактивний тренінг «Що таке безпека?».
– Олексій Рябчин (Народний депутат України 8-го скликання, Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки), лекція «Соціально-технологічні трансформації для інноваційних змін».
– Галина Усатенко (Фонд «Європа XXI», м. Київ); модерація диспуту «Чи потрібні інвестиції в освіту (в контексті безпечного розвитку суспільства).
– Наталка Зубар (Інформаційний центр «Майдан Моніторинг», м. Харків), інтерактивна лекція з інформаційної безпеки.
– Олександр Славський (юрист, менеджер «HUB-Odesa», м. Одеса), лекція «Менеджмент та фандрайзинг відкритих просторів»
– Ігор Семиволос (Центр близькосхідних досліджень (AMES), м. Київ), лекція «Конфлікти и тероризм» та інші.

За результатами інтенсивного навчання слухачі Школи лідерів змін-5 отримали сертифікати, встановили нові професійні та дружні контакти.
Участь у Школі лідерів змін-4 та Школі лідерів змін-5 надихнула викладачів і студентів кафедри соціології управління на ідею відкриття Школи молодих лідерів на базі ДонДУУ. Бажаємо успіхів і скорішего запуску цього волонтерського проекту.

Previous Зустріч із фахівцями вибухо-технічної лабораторії
Next Запрошення на конфернцію