Всебічна підтримка учасників АТО та членів їх сімей

З 24 по 30 січня 2016 року завідувач кафедри соціології управління, к.і.н., доцент Никифоренко Н.О. та доцент кафедри, к.пед. н. Николаєва В.І. в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення», що здійснюється за фінансової підтримки Уряду Великої Британії,   взяли участь в навчальній  програмі  «Всебічна підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» (м. Львів).

В ході активного спілкування з представниками обласних та районних структур соціального захисту, представниками державних та неурядових організацій,  волонтерами, психологами, науковцями, учасники програми ознайомитись з досвідом Львівщини щодо надання  матеріальної, соціальної, психологічної  підтримки та медичного забезпечення демобілізованим воїнам АТО та членам їх родин. Зокрема:

• з роботою «Єдиного вікна для учасників АТО», яке працює на базі Львівського обласного госпіталя інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи;
  • Кризової психологічної служби м. Львова, що спеціалізується на наданні психологічної допомоги клієнтам на різних етапах травматичної кризи; на подоланні посттравматичного стану тощо;
  • з умовами реабілітації учасників АТО, яким було проведено протезування на Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування;
  • з можливостями комплексної реабілітації учасників АТО на базі Львівського міжрегіонального центру соціально-трудової, професійної та медичної реабілітації інвалідів;
  • з методикою «Back to life» та іншими методами фізкультурно-спортивної реабілітації учасників АТО з інвалідністю в «Західному реабілітаційно-спортивному центрі» Національного комітету спорту інвалідів України тощо.

Отримані учасниками програми, під час стажування у м. Львів, знання та навички,  а також привезені довідкові матеріали, наукова література, посприяли відкриттю при соціологічній лабораторії кафедри соціології управління ДонДУУ консультативного пункту  «Контакт». Метою якого є надання соціально-інформаційної підтримки  та консультативних послуг учасникам АТО, членам їх сімей, внутрішньо-переміщеним особам. Консультпункт вже відвідали перші клієнти з числа студентів, які є учасниками АТО – Парусов Андрій та  Турай Володимир.

Щиро дякуємо львів’янам за теплий прийом і гостинність, ентузіазм та небайдужість в роботі з демобілізованими воїнами АТО та їх сім’ями, готовність ділитися своїми надбаннями. Бажаємо наснаги і всебічної підтримки у цій нелегкій справі!

СХІД і ЗАХІД РАЗОМ!

Previous Відкрите семінарське заняття з нагоди святкування дня соборності України
Next МОН оголошує конкурс на зайняття посади ректора