Зимова Школа IBS

З 1 по 6 лютого компанія IBS Education проводила масштабну освітню подію – Зимову Школу IBS, в якій приймали участь студенти зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Миколаєва, Дніпропетровська, Харкова, Маріуполя, Сєвєродонецька, Києва та ще з безлічі міст.

Донецький державний університет управління було представлено  студентами-маркетологами 5 курсу денної форми навчання, які проходили навчання в Школі за напрямком «Маркетинг».

Маркетологи ДонДУУ – учасники Школи Туренок Микола та Шакіров Руслан діляться своїми враженнями: «За тиждень ми дізнались дуже багато цікавого та корисного. Кожного дня ми працювали в групах з бізнес-тренерами, які давали нам нові знання та приклади з власного досвіду, у нас була унікальна можливість дізнатись як саме працює бізнес з середини від практиків та спеціалістів своєї справи. Було звісно важко засвоювати стільки інформації кожного дня, але організатори цієї школи продумали це наперед і влаштували культурну програму, котра давала змогу відпочити і зранку йти на тренінг з новими силами та бажанням все більше дізнатися щось нове і згадати вивчене. Ми вдячні IBS Education за те , що надали можливість студентам нашого університету приймати участь в такому проекті і будемо сподіватися що це не останній раз».

Previous МОН оголошує конкурс на зайняття посади ректора
Next Набір на 4 та 3-місячні курси підготовки до ЗНО