Святкування Дня Святого Валентина

Студенти Донецького державного університету управління та учні шкіл № 40 і № 44 мали можливість ознайомитись із історією та традиціями святкування Дня Святого Валентина, який прийнято також називати «днем закоханих».

14 лютого мільйони людей в усьому світі вітають один одного з «Днем святого Валентина». Мільйони подарунків та листівок-«валентинок» купуються з нагоди «свята». В Україні теж святкують День Св. Валентина. Закохані обмінюються подарунками, квітами, традиційними «валентинками» та поцілунками.

На інтерактивному занятті, підготовленому доцентом кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. О.І. Танчик, студенти та школярі не лише дізнались багато нового про походження та традиції святкування St.Valentine’s Day, ознайомились із цікавими відео презентаціями за темою, опанували нову для себе лексику, але й мали змогу в ігровій формі опрацювати відповідний граматичний матеріал, вдосконалити свої вміння та навички розмовляти англійською мовою. Школярі також поринули в університетську атмосферу та під час виконання комунікативних вправ проявили надзвичайну згуртованість, зарядили один одного позитивним настроєм та зауважили, що в майбутньому готові зробити подібні зустрічі на регулярній основі, що допоможе їм дізнатися більше про навчання в ДонДУУ та знайти старших товаришів.

В умовах такої справжньої дружньої атмосфери студенти та учні шкіл № 44 та № 40 отримали наснаги і підтримки у цій нелегкій справі опанування іноземної мови та створили справжнє святкування.

Previous Набір на 4 та 3-місячні курси підготовки до ЗНО
Next ДонДУУ на молодіжному форумі «Студентська веселка»