ДонДУУ на молодіжному форумі «Студентська веселка»

З 11.02.2016 по 13.02.2016 у Святогірську відбувся регіональний молодіжний форум  «Студентська веселка», організаторами якого є управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації, відділ молоді та спорту Краматорської міської ради та Донбаська державна машинобудівна академія.

У форумі прийняли участь 13 команд  вищих навчальних закладів Донецької області,серед яких були й представники Донецького державного Університету Управління.

У програмі форуму були творчі конкурси, а також тематичні тренінги з питань розвитку студентського самоврядування, молодіжних засобів масової інформації, громадсько-волонтерського руху, національно-патріотичного виховання, участі молоді у реалізації соціальних програм та багато іншого.

12.02.2016 у рамках форуму студенти отримали можливість зустрітися із тимчасово виконуючим обов’язки заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігорем Стокозом, представниками управління культури і туризму, управління у справах фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласного центру зайнятості.

Молодь озвучила свої найголовніші проблеми. Питання стосувалися, розвитку молодіжного руху, реалізації державної молодіжної політики у Донецькій області, безкоштовного проїзду для студентів, заборгованості по стипендіям студентам навчальних закладів, які були переміщені з тимчасово окупованої території. Представники облдержадміністрації дали вичерпні відповіді на питання студентів, вирішення найактуальніших з них Ігор Стокоз пообіцяв взяти під особистий контроль.

Ці три незабутні дні назавжди залишаться в серцях кожного учасника форуму!

Previous Святкування Дня Святого Валентина
Next Успішне завершення польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь»