Успішне завершення польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь»

16-18 лютого 2016 року в Донецькому державному університеті управління відбулися заключні майстерні в рамках польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь», що реалізовувався Фондом MiLA, в партнерстві з MCKPK та ДонДУУ, протягом липня 2015 р. – лютого 2016 року.

На майстернях, за участю польських колег, керівництва, співробітників і студентів ДонДУУ, представників місцевої громади і влади, було підведено підсумки проекту. Заслухано, підготовлений координатором проекту від ДонДУУ – Петренко Оленою, звіт про перебіг проекту – від перших кроків – пошуку місця для облаштування – до ремонту сцени на центральній площі Іллічівського району – площі Незалежності.

Студенти-соціологи, які були волонтерами проекту і приймали  активну участь у проведенні діагнозу «Ефективність функціонування публічного простору (на прикладі площі Незалежності м. Маріуполь)», презентували власноруч підготовлений фото-звіт і поділилися враженнями від проекту. У своїх виступах вони зазначили, що участь у проекті дозволила їм не лише потренувати професійні навички, але розвинути творчі здібності, зміцнити командний дух, навчитися вибудовувати зв’язки з громадським сектором, налагоджувати діалог з владою.

Результати проекту і плани на майбутнє учасники майстерень обговорили в ході дискусії, організованої  у форматі «світового кафе», а також під час роботи в полі – безпосередньо на площі Незалежності, біля відреставрованої сцени. На згадку про проект, на сцені був розміщений пам’ятний знак. Всі волонтери проекту отримали сертифікати.

Сподіваємося, що відремонтована сцена активізує культурно-дозвіллєве життя на площі Незалежності, сприятиме згуртуванню громади і ДонДУУ  під час проведення на ній сумісних публічних заходів, спонукатиме до подальших змін заради зростання патріотизму, безпеки та комфорту у м. Маріуполь.

Від всіх небайдужих чекаємо пропозицій щодо подальших кроків з облаштування площі та джерел їх фінансування.

До зустрічі на площі Незалежності!

Previous ДонДУУ на молодіжному форумі «Студентська веселка»
Next Перша сесія магістрів «Державної служби»