Перша сесія магістрів «Державної служби»

ПЕРША СЕСІЯ МАГІСТРІВ «ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ»: ПІДСУМКИ ТА ВРАЖЕННЯ

У Донецькому державному університеті управління настав неспокійний та дивовижний час для всіх студентів – сесія. Виняток не становлять і магистри спеціальності «Державна служба». Всі ми із завмиранням серця згадуємо моменти, коли обирали свій квиток, відповідали на запитання. І ось вже ми – студенти-магістри почали цей нелегкий шлях до заповітної оцінки «відмінно».

Протягом навчання студенти відвідуючи лекції провідних викладачів кафедр університету здобули унікальний як теоретичний, так і практичний досвід, серед яких доктори та кандидати наук, видатні українські фахівці, а саме д.держ.упр., професора Марової С.Ф., д.е.н., доцента Дейч М.Є., к.ю.н. Калініной И.В. Незважаючи на певні складнощі функціонування переміщеного університету ми завжди відчували підтримку колективу рідної кафедри адміністративного менеджменту, турботу її завідувача к.держ.упр., доцента Чечель А.О. та декана факультету права та соціального управління к.держ.упр., доцента Тарасенко Д.Л. Доречним стало постійне поспілкування з викладачами у дистанційному режимі, де ми мали можливість задавати питання та отримувати на них кваліфіковані роз’яснення. Тому довгоочікувані результати першої сесії стали успішним підсумком першого етапу співпраці державних службовців-практиків з науково-педагогічного колективом викладачів.

А 6.02.2016 поміж сесії у студентів-магістрів у Донецькому державному університеті управління в рамках діяльності Кафедри Жана Моне за участі викладачів кафедр адміністративного менеджменту, гуманітарних дисциплін, соціології управління, аспірантів, магістрів спеціальності «Державна служба», студентів був проведений круглий стіл «Застосування європейських інструментів сприяння демократії  та правам людини: досвід для України». Модератором круглого столу виступила Діденко Ніна Григорівна, д.держ.упр., професор, завідувач кафедри Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні».

Тематичними напрямами, які розглядалися на  круглому столі стали: система захисту прав людини в ЄС як найбільш ефективна у світі; інструменти захисту прав людини, які бажано запровадити в Україні; досвід захисту права молоді в ЄС; політика дій проти тероризму в ЄС; досвід участі громадськості у захисті прав людини в ЄС. З цікавими та змістовними доповідями з цих питань виступили і наші магістри: Гаман Лариса, Красько Тетяна, Шабанова Маргарита, Гусєва Оксана, Зайцева Наталя, Белькова Ганна, Шевченко Марія, Дьяконова Наталія, Шайтан Наталя, Панченко Наталія. Протягом дискусій стало зрозумілим, що впровадження європейських цінностей в Україні має будуватися професійними та висококваліфікованими фахівцями, якими ми сподіваємось стати, отримавши необхідні знання та дипломи магістрів «Державної служби».в одному з провідних профільних вузів з державного управління – Донецькому державному університеті управління.

Шановні наші викладачі, приміть щирі слова нашої подяки та побажання здоров’я, наснаги, творчих ідей та нових здобутків на професійній ниві! Ми впевні, що з Вашою підтримкою попереду ми зможему подолати ще багато нових вершин знань та зуміємо ефективно використовувати їх на практиці в нашій щоденній роботі державних службовців заради добробуту країни.

Previous Успішне завершення польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь»
Next Студентські майстерні в рамках польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь»