Запрошуємо на школу молодих лідерів в ДонДУУ

25 лютого о 15.00 та 27 лютого 2016 року о 14.00 запрошуємо студентів ДонДУУ та учнів 10-11-х класів ЗОШ м. Маріуполь, які хочуть стати успішними, реалізувавши себе в різних сферах суспільної діяльності, на чергові заняття до Школи молодих лідерів в ДонДУУ (м. Маріуполь, вул. Карпінського 58, ауд. 305).

Запис бажаючих здійснюється в ауд. 305 (кафедра соціології управління) або за телефонами:

0958254018, 0963115621 (Альона),

0504789429; 0960583494 (Валентина),

0955840116, 0969751298 (Наталя).

Школа молодих лідерів для студентів і старшокласників у Донецькому державному університеті управління стартувала у лютому 2016 року Ініціатором організації школи виступила кафедра соціології управління, при підтримці в.о. ректора, професора Марової С.Ф., декана факультету права і соціального управління Тарасенко Д.Л. та культорганізатора університету Танчик О.І.

Метою Школи є формування активної громадянської позиції молоді, розвиток лідерських якостей, організаторських і комунікативних навичок, шляхом залучення молодіжних лідерів до справ і турбот навчального закладу, до участі у державотворенні.

Програмою Школи передбачено:

ознайомлення слухачів з теоретичними основами та принципами лідерства;

розвиток навичок аналізу своїх організаторських здібностей та нереалізованих можливостей, здійснення намірів щодо саморозвитку особистості, розвитку лідерської позиції;

формування навичок міжкультурної комунікації, співпраці в команді, публічних виступів;

збагачення знань і набуття досвіду в галузі моніторингу громадської думки, громадського контролю за ЗМІ та владою;

надання можливостей для самореалізації в якості лідера і менеджера самостійного соціального проекту тощо.

Слухачі школи мають змогу навчитися грамотно формулювати власну думку і впевнено її висловлювати, складати резюме, вигідно себе презентувати, розв’язувати конфліктні ситуації, проводити міні-дослідження, розробляти громадські проекти, налагодити взаємодію з громадськими активістами.

Заняття в школі проводяться 2 рази на місяць (за попереднім записом), кваліфікованими фахівцями, в інтерактивній формі – воркшопи, дискусії у форматі «світового кафе», мозкові штурми, різноманітні комунікативні вправи, у тому числі – англійською мовою.

Фасилітатором на перших тренінгах, які відвідали слухачі Центру довузівської підготовки ДонДУУ, виступилак.пед. н., доцент кафедри соціології управління В.І. Николаєва, яка пройшла відповідну підготовку в рамках проекту «Примирення в українському суспільстві: від енергії протесту до енергії творення», що здійснюється за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

По закінченні Школи молодих лідерів слухачі отримають сертифікати.

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Previous Зустріч керівництва КП «МТТУ» і представників ДонДУУ
Next Експертні висновки