Зустріч керівництва КП «МТТУ» і представників ДонДУУ

17.02.2016 відбулася зустріч керівництва КП «МТТУ» і представників Донецького державного університету управління та інших маріупольських ВНЗ спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Маріупольської міської ради.

Питань було задано дуже багато. Зустріч тривала понад 2 години. За словами керівника, підприємство має широкий спектр проблем. Зараз намічені шляхи і робляться конкретні дії для вирішення ряду першорядних питань.

Була озвучена вартість цивільних проїзних квитків за умови підвищення тарифів: 1 вид транспорту (трамвай, тролейбус) – 90 грн, 2 види (трамвай і тролейбус) – 120 грн, 3 види (трамвай, тролейбус і автобус) – 180 грн, автобус – 120 грн. Для студентів і учнів вартість проїзних квитків дорівнює 50% від повної ціни. Ці квитки можна придбати в касі КП «МТТУ» і готові дану реалізацію проводити в навчальних закладах міста. КП “МТТУ” звернувся до присутніх з проханням посприяти в реалізації проїзних.

В роботі знаходиться питання з виготовлення та встановлення зупинок пасажирського транспорту із зазначенням маршрутів і інтервалів руху. Схеми руху на сьогодні готові і були презентовані представникам громадськості, але в зв’язку з топонімічними змінами в місті, будуть внесені корективи і дані схеми розміщені в рухомому складі. Також створюється сайт КП «МТТУ», де будуть розміщені схеми та розкладу руху транспорту. На сьогодні їх можна знайти на сайті Маріупольської міської ради.
В цілому, зустріч пройшла продуктивно, багато питань були відразу ж передані в роботу начальникам відповідних підрозділів.

Previous Тренінг зі створення громадської організації та командоутворення для студентів ДонДУУ
Next Запрошуємо на школу молодих лідерів в ДонДУУ