Студентські майстерні в рамках польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь»

16-18 лютого 2016 року в Донецькому державному університеті управління відбулися заключні майстерні в рамках польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь», що реалізовувався Фондом MiLA, в партнерстві з MCKPK та ДонДУУ, протягом липня 2015 р. – лютого 2016 року.

Хоча мета зустрічі була серйозною та відповідальною, студенти та учні школи 44 мали змогу поспілкуватись із польськими партнерами у менш офіційній формі, та познайомитись із польською культурою, традиціями та найпоширенішими стереотипами країни-сусідки.

Під час заняття, підготовленого доцентом кафедри гуманітарних дисциплін, к.е.н. О.І. Танчик, студенти та учні не лише дізнались багато нового про менталітет та особливості поведінки поляків, а також із ентузіазмом та захопленням поспілкувались із іноземною делегацію, ставили запитання та зауважили, що в умовах командної роботи та неформального спілкування набагато легше подолати мовний бар’єр (зустріч проводилась здебільшогоанглійською мовою) та опанувати навички розмовної практики.

Previous Перша сесія магістрів «Державної служби»
Next Тренінг зі створення громадської організації та командоутворення для студентів ДонДУУ