Тренінг зі створення громадської організації та командоутворення для студентів ДонДУУ

Представники Студентської Ради Донецького державного університету управління взяли участь у тренінгах зі створення громадської організації та командоутворення.

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр провів у Маріуполі 3-х денний тренінг, за підсумками якого студенти навчились створювати свою громадську організацію будь-якої спрямованості, правильно складати документи і висвітлювати її роботу в ЗМІ.

Заступник директора Донецького обласного дитячо-молодіжного центру Аліна Сорокіна не тільки розповіла про роботу закладу, який базується в Краматорську, а й запросила учасників тренінгу на різні заходи: музичні фестивалі, конкурси фотографії, відео.

“Ми завжди готові до співпраця, допоможемо нашій молоді створити громадську організацію і навчимо в ній працювати”, – сказала Аліна Сорокіна.

За час тренінгів студенти з ДонДУУ вчилися працювати в команді. Для цього організатори запропонували їм виконати творче завдання: за допомогою фломастерів, кольорового паперу та фарб створити макет ідеальної держави. Робота над макетом не тільки згуртувала молодь різних вищів м. Маріуполь, а й сприяла активному обговоренню ідей, розподілу обов’язків.

Previous Студентські майстерні в рамках польсько-українського проекту «Спільно подбаємо про публічний простір у м. Маріуполь»
Next Зустріч керівництва КП «МТТУ» і представників ДонДУУ