Безкоштовне навчання + стипендія в Італії та Франції

Оголошується конкурс на навчання в університетах Ліон (Франція) і Салерно (Італія)!

Згідно міжуніверситетських угод 9 студентів можуть пройти безкоштовне навчанняd університеті Салерно (Італія) протягом осіннього семестру 2016/17 н.р. (6 місяців) і 5 студентів в університеті Ліон (Франція) протягом осіннього семестру 2016/17 н.р. (5 місяців).

Навчання безкоштовне + отримання стипендії + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Посилання на сайти університетів:

До участі в конкурсі запрошуються студенти всіх напрямків підготовки і всіх курсів.

Студенти до 01.04.2016 повинні подати до відділу із зовнішніх зв’язків (або вислати на пошту intdep@dsum.edu.ua, dsum.intdep@gmail.com або levchenkoeig@mail.ru):

1. Резюме (українською мовою), в якому необхідно вказати наступну інформацію:
  • прізвище, ім’я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група,
  • спеціальність, спеціалізація;
  • досягнення в науковій роботі;
  • участь в наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді і т.п.);
  • описати участь у громадському житті університету;
  • вказати інтереси та захоплення;
  • адрес, контактний телефон , e – mail.

1. Мотиваційне есе до 500 слів англійською мовою щодо навчання в університеті (обов’язково вкажіть, в якому з університетів Вам хотілося б проходити навчання).
  2. Рекомендаційний лист від завідувача кафедрою або декана Вашого факультету.

При визначенні переможців будуть враховуватись: рівень володіння англійською мовою (який буде визначатися в письмовому вигляді та усно викладачами ДонДУУ); рівень академічної успішності; участь у наукових конференціях і громадському житті університету та Ваша особиста мотивація.Для участі в програмі необхідно мати закордонний паспорт.

Previous Експертні висновки
Next Відкрите заняття з соціології девіантної поведінки