«Нас єднає Шевченкове слово»

4 березня 2016 р. в Донецькому державному університеті управління з нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка відбулась літературно-поетична година «Нас єднає Шевченкове слово». Студенти І-ІІІ курсів факультетів «Менеджменту» та «Економіки» підготували доповідь про життя і творчість українського поета, повідомлення «Шрифт Kobzar KS», інсценували уривок з повісті «Капітанша» (1855), читали вірші українською та англійською мовами. За результатами університетського конкурсу «Чи знаємо ми твори Великого Кобзаря?» оголошено і нагороджено переможців: 1-ше місце  ̶  Лашин Руслан (МНС-15), 2-ге місце  ̶  Чайка Марія (МЗД-15), 3-тє місце  ̶  Плешко Микола (ФіК-13з).
Бібліотекар Сафроненко Т.М. ознайомила студентську і учнівську молодь з книжковими новинками. На урочистому заході були присутні заступники деканів факультетів менеджменту Келембет О.С. та економіки Ляшенко В.І.
Літературно-поетична година організована і проведена викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Ключовою Л.С.

Next Школа молодих лідерів в ДонДУУ звітує